Podwójna funkcja sukienek MamaBelle

wpis w: FASHION | 0

Podwójna funkcja sukienek ciążowych i do karmienia

 

Ciąża to ekscytujący moment w naszym życiu, ale w tym czasie zwykle nasze wydatki wymykają się spod kontroli. Poza kupowaniem wyprawki dla dzieci, musimy dopasować też naszą garderobę do nowego rozmiaru i zmieniającej się figury. Zanim nasze maleństwo przyjdzie na świat, chcemy kupić ubrania pozwalające na łatwe i dyskretne karmienie, aby móc wyjść z domu z naszym maluszkiem. Kupienie ubrań, które będziemy nosić tylko przez kilka miesięcy ciąży może być kosztowne. I tu podwójna funkcja sukienek MamaBelle może pomóc!

 

Czym dokładnie jest podwójna funkcja sukienek ciążowych i do karmienia MamaBelle? Podwójna funkcja oznacza, że sukienki MamaBelle będą Ci towarzyszyć na każdym etapie macierzyństwa. Będą dopasowywały się do rosnącego brzuszka w czasie ciąży. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom ułatwią karmienie piersią, a także po tym okresie prawdopodobnie nie będziesz chciała się z nimi rozstać, bo idealnie dopasują się do Twojej figury.

 

Podwójna funkcja sukienek ciążowych i do karmienia ma wiele zalet:

Oszczędność – Zamiast dwóch oddzielnych sukienek – ciążowej i do karmienia – kupujesz jedną sukienkę, którą możesz nosić od samego początku ciąży do momentu, aż skończysz karmić piersią.

Styl – Nasze sukienki mają ukryte systemy do karmienia i wyglądają jak standardowe sukienki więc możesz je śmiało nosić po odstawieniu maluszka od piersi. Nikt nawet nie będzie wiedział, że w sukience są ukryte otwory do karmienia.

Dyskrecja – Nigdy więcej podciągania lub opuszczania całej sukienki do karmienia. Twoje plecy i brzuch są zakryte podczas karmienia dzięki dobrze zaprojektowanym i odpowiednio umiejscowionym otworom pozwalającym na bezproblemowe karmienie bez konieczności używania dodatkowych okryć.

Wygoda – Nigdy więcej nie będziesz musiała się chować ani przykrywać dziecka kocykiem, aby je nakarmić. Kiedy będziesz karmić w sukienkach MamaBelle ludzie pomyślą, że Twoje dziecko śpi wtulone w Twoich ramionach.

Nasze sukienki ciążowe i do karmienia piersią znajdziesz tutaj.